Župa Svetog Jurja na Bregu u jednom danu postala bogatija za sedam novih članovaLOPATINEC, 7. 4. 2018.
U subotu 7. travnja u župnoj crkvi svetog Jurja mučenika u Lopatincu (Župa Sveti Juraj na Bregu) održan je nesvakidašnji događaj. Naime, po sakramentu svetog kršenja u samo jednom danu sedmero mališana postalo je djecom Božjom.

Krštenje su primili Samuel Horvat, sin Ivana i Sandre Horvat r. Špiranec iz Brezja (kumovi Mario i Višnja Hren), Gabrijel Pintarić, sin Darka i Nataše Šafarić iz Pleškovca (kumovi Tomislav i Antonia Jalšovec), Ivan Podvez, sin Marka i Andreje r. Galović iz Dragoslavca (kumovi Marijan i Andrea Veselko), Aura Vuković, kći Kristijana i Tee r. Dvanajščak iz Dragoslavca (kumovi Nikola i Maja Štok), Lota Marcijuš, kći Dejana i Anite r. Vrbanec iz Dragoslavca (kumovi Igor i Milena Polanec), Ariela Klanjščak, kći Nikole i Martine Srnec iz Zasadbrega (kum Patrik Novak) te Eva Kovačić, kći Mihaela i Ane r. Srnec iz Brezja (kumovi Nikola i Anita Pintarić)

Mladim roditeljima od srca čestitamo, te ih preporučamo u vaše molitve, poručio je župnik Ivica Puškadija, ml.