Bogat duhovni program u Župi Nedelišće proteklog vikenda

Bogat duhovni program u Župi Nedelišće proteklog vikendaNEDELIŠĆE, 11. i 12. 9.2021.
Proteklog je vikenda župa Nedelišće organizirala svojevrsnu duhovnu obnovu za sve župljane. Program je započeo cjelonoćnim euharistijskim klanjanjem u subotu 11. rujna navečer u 20 sati na nakane za duhovni rast Župe i početak nove školske godine. Klanjanje su animirale zajednice Krista Kralja i Totus Tus. Klanjanje je završilo u nedjelju 12. rujna ujutro u 7 sati, a u 10 i 30 slavljena je sveta misa za početak nove školske godine – zaziv Duha Svetoga. Osim u 16 i 30 u župnoj crkvi Bartol Pešorda posvjedočio je o vjerskom i obiteljskom životu njegove mnogobrojne obitelji, naime on i supruga Biljana imaju osmero djece.