Aktualnosti i najave

Molitveni materijali za pobožnost prvih subota za mjesec rujan
1.9.2021.
Molitveni materijali za pobožnost prvih subota za mjesec rujan
VARAŽDIN, 1. 9. 2021. Materijali su za sve svećenike, đakone, redovnike i redovnice, a priprema ih Ured za pastoral duhovnih zvanja i ministranata Varaždinske biskupije na čelu s vlč. Sinišom Dudašekom.
Molitveni materijali za pobožnost prvih subota za mjesec kolovoz
3.8.2021.
Molitveni materijali za pobožnost prvih subota za mjesec kolovoz
VARAŽDIN, 7. 8. 2021. Materijali su za sve svećenike, đakone, redovnike i redovnice, a priprema ih Ured za pastoral duhovnih zvanja i ministranata Varaždinske biskupije na čelu s vlč. Sinišom Dudašekom.
Novi materijali za pobožnost prvih subota za mjesec srpanj
28.6.2021.
Novi materijali za pobožnost prvih subota za mjesec srpanj
VARAŽDIN, 28.6.2021. Pred nama je prva subota u mjesecu, te Ured za pastoral duhovnih zvanja i ministranata Varaždinske biskupije na čelu s vlč. Sinišom Dudašekom,  ...
Molitveni materijali za pobožnost prvih subota za mjesec lipanj
2.6.2021.
Molitveni materijali za pobožnost prvih subota za mjesec lipanj
VARAŽDIN, 2. 6. 2021. Spremni su novi materijali za pobožnost prvih subota za mjesec lipanj. Preuzmite ih u nastavku.
Molitveni materijali za pobožnost prvih subota za mjesec ožujak
3.3.2021.
Molitveni materijali za pobožnost prvih subota za mjesec ožujak
VARAŽDIN, 3. 3. 2021. Ured za pastoral duhovnih zvanja i ministranata Varaždinske biskupije na čelu s vlč. Sinišom Dudašekom, i ovaj je mjesec za sve svećenike, đakone, redovnike i redovnice pripremio prigodne materijale za pobožnost prvih subota u mjesecu kada Crkva obilježava dan molitve za sveta duhovna zvanja.
Molitveni materijali za pobožnost prvih subota za mjesec veljaču
4.2.2021.
Molitveni materijali za pobožnost prvih subota za mjesec veljaču
VARAŽDIN, 4. 2. 2021. Ured za pastoral duhovnih zvanja i ministranata Varaždinske biskupije na čelu s vlč. Sinišom Dudašekom, i ovaj je mjesec pripremio prigodne materijale za pobožnost prvih subota u mjesecu kada Crkva obilježava dan molitve za sveta duhovna zvanja.
Molitveni materijali za pobožnost prvih subota za mjesec siječanj 2021.
30.12.2020.
Molitveni materijali za pobožnost prvih subota za mjesec siječanj 2021.
VARAŽDIN, 30.12.2020. Molitveni materijali za sveta duhovna zvanja uz prvu subotu u siječnju 2021.
Molitveni materijali za pobožnost prvih subota za mjesec prosinac
2.12.2020.
Molitveni materijali za pobožnost prvih subota za mjesec prosinac
VARAŽDIN, 2. 12. 2020. U nakani da se potakne pobožnost prvih subota koju obilježava molitva za sveta duhovna zvanja, Ured za pastoral duhovnih zvanja i ministranata na čelu s predstojnikom vlč. Sinišom Dudašekom, pripremio je nove molitvene materijale za pobožnost prvih subota.
Molitveni materijali za pobožnost prvih subota za mjesec studeni
4.11.2020.
Molitveni materijali za pobožnost prvih subota za mjesec studeni
VARAŽDIN, 4. 11. 2020. U nakani da se potakne pobožnost prvih subota koju obilježava molitva za sveta duhovna zvanja, Ured za pastoral duhovnih zvanja i ministranata na čelu s predstojnikom vlč. Sinišom Dudašekom, pripremio je nove molitvene materijale za pobožnost prvih subota.
Molitveni materijali za pobožnost prvih subota za mjesec listopad
29.9.2020.
Molitveni materijali za pobožnost prvih subota za mjesec listopad
VARAŽDIN, 29. 9. 2020. U nakani da se potakne pobožnost prvih subota koju obilježava molitva za sveta duhovna zvanja, Ured za pastoral duhovnih zvanja i ministranata na čelu s predstojnikom vlč. Sinišom Dudašekom, pripremio je nove materijale za pobožnost prvih subota.