Krštenje petog djeteta obitelji Lauš

Krštenje petog djeteta obitelji LaušNOVO VIRJE, 19.6.2021.
Varaždinski biskup Bože Radoš u subotu, 19. lipnja krstio je malu Lauru, peto dijete obitelji Zorana i Marine Lauš u župi svetog Josipa radnika u Novom Virju. U slavlju krštenja sudjelovala su i ostala djeca obitelji Lauš: Lana, Lucija, Luka i Leona i ostali članovi obitelji i rodbine. Službu krsnih kumova preuzeli su Antonio i Ivana Perović te su obećali pomagati roditelje male Laure u njezinom hodu u vjeri.

Biskup Radoš, u slavlju krštenja, istaknuo je kako je svako dijete radost. Kazao je kako obitelj, koja prihvaća novi život, ima iskustvo radosti koju samo Bog može dati. Radost ostaje u obitelji gdje se ljubav živi i međusobno daruje.

Župnik Damir Slamek zahvalio je biskupu što je pohodio župu Novo Virje i ohrabrio obitelj Lauš u njihovoj otvorenosti prema životu i kršćanskom odgoju djece.
Marko Domiter