NaslovnaDjelatnostiFotogalerijeVideoAudioOdjeciKontakt

Koncertom duhovne glazbe u Madžarevu završeni IX. dani službenice Božje Marice StankovićMADŽAREVO, 28. 9. 2021.
Koncert duhovne glazbe pod nazivom "Oj, pođi dušo na Božji put" održan je u crkvi sv. Vida i sv. Jurja u Madžarevu, u subotu 28. kolovoza 2021. Koncert je bio posvećen službenici Božjoj Marici Stanković u sklopu manifestacije IX. dani službenice Božje Marice Stanković.

Koncertu je prethodila sveta misa koju je predslavio vlč. Vjekoslav Vidaček, domaći župnik. Misno slavlje pjesmom je uveličao crkveni zbor "Kraljica mira" iz Podruta pod vodstvom Tajane Salaj.

Ovogodišnji koncert izveo je Vokalni ansambl "Duga" iz Dugog Sela pod vodstvom tenora Marija Bokuna uz klavirsku pratnju Viktora Brezaka. Kao solisti publici su se predstavili Antonela i Andrej Papak te Mario Bokun. Program je vodila Dubravka Baneković.

Organizatori zahvaljuju izvođačima na odazivu i održanom koncertu kao i publici koja je pratila koncert te pljeskom pozdravila i nagradila drage goste.

Tibor Martan