Vikend Camino Podravina

Vikend Camino PodravinaMOČILE - LUDBREG, 30. 9. - 1. 10. 2023.
Jesenski dio vikenda Camino Podravina započinje u subotu 30. rujna i trajat će 2 dana - do nedjelje 1. listopada 2023.

Početna točka bit će crkva Uznesenja Blažene Djevice Marije na Nebo u Močilama (Koprivnica), odakle će sudionici na Camino krenuti nakon hodočasničkog blagoslova u 8 sati.

Tog dana hodočasnici će slaviti večernju svetu misu u Rasinji, a svoj put prvog dana završit će u Pastoralnom centru Župe blaženog Alojzija Stepinca u Koprivnici gdje će moći razgledati izložbu „Camino – put koji spaja“

Idućeg dana, u nedjelju 1. listopada, na Camino Podravina kreće se iz Rasinje, od župne crkve Našašća Svetog Križa, također nakon hodočasničkog blagoslova koji će biti u 7.30.

Svoj put hodočasnici će završiti u Ludbregu, u crkvi Presvetog Trojstva, euharistijskim slavljem u 18.30.

Za vikend Camino Podravina potrebno je prijaviti se, a sve pojedinosti i detaljan program pogledajte na poveznici ovdje.