MISA ZA STARIJE I NEMOĆNE TE PRIGODNO DRUŽENJE U ŽUPI NEDELIŠĆE

MISA ZA STARIJE I NEMOĆNE TE PRIGODNO DRUŽENJE U ŽUPI NEDELIŠĆENEDELIŠĆE, 11.9.2022.
U nedjelju 10. rujna poslije podne u 15.00 sati služena je sveta misa za starije i nemoćne, a poslije mise je bilo prigodno druženje. Sve je to bilo u organizaciji župnog karitasa i suradnika.

Prije mise je bila sveta ispovijed. Uz župnog vikara ispovijedali su župnik i umirovljeni svećenik vlč. Josip Horvat. Misu je služio župni vikar vlč. Andrija Botković. Na početku svete mise svi su primili sakrament bolesničkog pomazanja. Na misi je svirao kantor Vladimir Mihaljević i pjevali stariji pjevači. Poslije svete mise bilo je prigodno druženje i zakuska za sve prisutne.

Iskreno hvala župnom karitasu i voditeljici Boženi Hajdarović. Puno hvala i župnom zvonaru Miroslavu Horvatu i suradnicima.
Zahvaljujemo svima koji su nam na bilo koji način pomogli. Posebna zahvala ide „MESNICI MIHALIĆ“ i direktoru Ivici Mihaliću, DVD-u Nedelišće i predsjedniku Zlatku Marciušu, Općini Nedelišće i načelniku Nikoli Novaku.