Bračni par Cofek, zvonari kapele u Dunjkovcu proslavili 50. obljetnicu vjenčanjaDUNJKOVEC, 27.4.2024.
U kapeli sv. Josipa radnika u Dinjkovcu, filijali Župe Nedelišće, u subotu 27. travnja bračni par Mijo i Dragica Cofek r. Hrustek svečano su proslavili 50. obljetnicu braka. Oni su naime od 1992. godine zvonari u Dunjkovcu, a sada im pomaže i sin Anđelko sa suprugom.

Bračni par Cofek zajedno imaju četvero djece, tri sina: Anđelko, Danijel i Tomislav i jednu kćer Gabrijelu. Trenutno imaju i četvero unučadi.

Na kraju svete mise u kojoj su obnovili bračne zavjete župnik vlč. Ivan Herceg čestitao je bračnom paru Cofek te im predao „Zahvalnicu“ za njihov doprinos u održavanju i čišćenju kapele sv. Josipa radnika u Dunjkovcu.

Čestitakama su se pridružili pjevali djeca i svi prisutni župljani.