Trodnevnica i proslava župne svetkovine Župe Uskrsnuća Isusova u Kućan Marofu

Trodnevnica i proslava župne svetkovine Župe Uskrsnuća Isusova u Kućan MarofuKUĆAN MAROF, 4. - 7. 4. 2024.
Župa Uskrsnuća Isusova u Kućan Marofu slavi svoju župnu svetkovinu u nedjelju 7. travnja ove godine. Toj proslavi prethodit će trodnevna duhovna priprava.

Prvog dana trodnevnice, u četvrtak 4. travnja, misu će predslaviti vlč. Nikola Tomašević, pastoralni suradnik u Župi sv. Jurja u Maruševcu, dok će pjevanje animirati ansambl "Bl. Ivan Merz".

U petak 5. travnja, drugog dana trodnevnice, misu će predslaviti vlč. Kristijan Stojko, župnik Župe Presvetog Trojstva u Ludbregu, a pjevanje će predvoditi zbor mladih "Trinitas"

Posljednjeg dana trodnevnice, u subotu 6. travnja, vlč. Leonardo Šardi, župnik Župe sv. Josipa u Varaždinu će predslaviti svetu misu dok će pjevati zbor "Adonai".

Svete mise će svakodnevno kroz trodnevnicu biti u 19 sati, dok će na samu župnu svetkovinu, u nedjelju 7. travnja, euharistijska slavlja biti u 8, 10.30 i 19 sati, a propovijedat će isusovac o. Niko Bilić, profesor biblijskih znanosti na Filozofskom fakultetu Družbe Isusove u Zagrebu.