Proslava sv. Leopolda Mandića te blagoslov kamena temeljca za župnu crkvu u KoprivniciKOPRIVNICA, 12.5.2023.
Na župnu svetkovinu sv. Leopolda Bogdana Mandića u istoimenoj župi u Koprivnici u 18 sati u Pastoralnom centru će svečan misno slavlje predslaviti mons. Bože Radoš, varaždinski biskup. Pod misom će biti blagoslovljen i položen kamen temeljac za novu župnu crkvu sv. Leopolda.

Župa se za blagdan pripremala velikom devetnicom kroz 9 tjedana, a neposredno uz župnu svetkovinu biti će i trodnevnica: 10. svibnja 2023. u 19 sati sv. Misu predslavi mons. Leonard Markač, župnik u Močilama, 11. svibnja 2023. u 19 sati sv. Misu predslavi vlč. Mario Kaniški, župnik u Drnju i Sigecu, oboje u Pastoralnom centru u Zagorskoj ulici. Na sam blagdan sv. Leopolda 12. svibnja sv. Misu u 10 sati predslavi fra. Franjo Jesenović u kapeli u Vinogradskoj ulici.