Od:
Do:

Proslava 2. obiteljskog dana u Varaždinske biskupije u Ludbregu

Proslava 2. obiteljskog dana u Varaždinske biskupije u LudbreguLUDBREG, 6. 6. 2026.
U Svetištu Predragocjene Krvi Kristove u Ludbregu u subotu 6. lipnja održat će se 2. biskupijski obiteljski dan u trajanju od 10 do 16 sati.

Od 10 do 11 sati bit će priprava za euharistijsko slavlje tijekom koje će također biti prilika za ispovijed. Euharistijsko slavlje u 11 sati predvodit će varaždinski biskup Bože Radoš.

Od 12.30 do 13.30 sati bit će pauza za ručak koji će biti pripremljen za sve sudionike.

Nakon ručka obitelji će sudjelovati u programu koji uključuje predavanje komunikologinje Mateje Vidulić, asistentice na Hrvatskom katoličkom sveučilištu pod nazivom „Mama govori, tata klima, djeca na mobitelu“, predstave „Princezina knjiga“ u izvedbi Kršćanskog kazališta Credo, te duhovnog nagovora bibličara  vlč. Lovre Biškupa.

Program će biti glazbeno animiran od strane vlč. Tihomira Koseca i pretećeg benda. Za vrijeme ovog programa djeca će imati organizirano vrijeme za igru i kreativne radionice.

Proslava 2. obiteljskog dana Varaždinske biskupije završit će klanjanjem pred Presvetim Oltarskim Sakramentom.

Srdačno vas pozivamo da se pridružite ovoj proslavi obitelji te da organizaciju podržite molitvom.

Dobrodošli!