Zahvala vlč. Cujzeka sudionicima 17. Festivala Dobroga Pastira

Zahvala vlč. Cujzeka sudionicima 17. Festivala Dobroga PastiraVARAŽDIN, 26. 4. 2024.
Predstojnik Ureda za pastoral duhovnih zvanja i ministranata Varaždinske biskupije uputio je zahvalu sudionicima 17. Festivala Dobroga Pastira koju prenosimo u cijelosti.
Poštovani i dragi voditelji i članovi zborova!

Najiskrenije vam zahvaljujem na sudjelovanju na Festivalu Dobroga Pastira! Hvala vam na prelijepom i snažnom svjedočanstvu koje se iz crkve Dobroga Pastira daleko čulo i dirnulo mnoga srca vjerna Gospodinu, ujedno, zainteresirala i na promišljanje o povratku navela i ona srca koja su se od njega udaljila. Svojim ste radosnim zajedništvom i dobrom voljom, skladnom pjesmom i čvrstim stavom uz Isusa potaknuli mnoge na slavljenje i molitvu. Svoju ste Crkvu učinili ponosnom, a ona vam od srca zahvaljuje! Sretni smo što vas imamo, pratimo vas molitvom i iskrenom podrškom u svem trudu, znanju i ljubavi koju ulažete u proslavu Gospodina i rast zajedništva u njegovu Duhu Svetom!

U nadi ponovnog susreta i druženja, pozdravljam vas zahvalno i radosno!
vlč. Ivica Cujzek