Imenovanja i premještaji 2015.

Vlč. Peter Ivan odlazi u mirovinu.

Vlč. Benko Nikola razriješen je službe župnika u Novigradu Podravskom te imenovan župnikom u Ždali.

Vlč. Ljuban Škraba imenovan je župnikom u  Novigradu Podravskom.

Vlč. Siniša Preiner razriješen je službe privremenog upravitelja župe Ždala.

Vlč. Karlo Šimek razriješen je službe privremenog upravitelja župe Prelog te imenovan župnim vikarom iste župe.

Vlč. Siniša Blatarić razriješen je službe župnog vikara u Vidovcu te imenovan župnim vikarom u Pitomači.

Vlč. Mario Kaniški razriješen je službe župnog vikara  u Pitomači te imenovan župnim vikarom u Vidovcu.

Vlč. Ivan Rak imenovan je župnim vikarom u župi sv. Fabijana i Sebastijana u Varaždinu.

Vlč. Gladoić Ivica mladomisnik, imenovan je župnim vikarom u župi Blaženog  Alojzija Stepinca u Koprivnici.

Vlč. Leonardo Šardi, mladomisnik, imenovan je župnim vikarom u Sračincu te mu je preporučeno da se dalje nastavi usavršavati u znakovnom govoru i da bude na pomoć gluhonijemim osobama u Biskupiji.

Vlč. Nikola Tomašević, mladomisnik, imenovan je biskupovim tajnikom.

Fra Vjekoslav Kocijan, OFM, razriješen je službe župnog vikara u župi sv. Antuna Padovanskog u Koprivnici.

Fra Mijo Hrman, OFM, imenovan je župnim vikarom u župi sv. Antuna Padovanskog u Koprivnici.

Fra Matija Antun Mandić, OFM Conv., razriješen je službe župnog vikara u župi Molve.