Župa Draškovec hodočastila u Češku
2.7.2019.
Župa Draškovec hodočastila u Češku
DRAŠKOVEC/ČEŠKA, 22. - 25. 6. 2019. Župljani župe Draškovec predvođeni svojim župnikom vlč. Matijom Vonićem hodočastili su "Svetištima Češke"
Vlč. Ivan Herceg u Svetom Martinu na Muri zahvalio Bogu na dvadeset godina svećeničke službe
2.7.2019.
SVETI MARTIN NA MURI, 30. 6. 2019. Uz slavljenika u koncelebraciji je bilo prisutno više od 20 svećenika, više časnih sestara koje su rodom iz Župe Sveti Martin na Muri, dvadesetak ministranata i veliko mnoštvo vjernika.

Proštenje svetog Antuna Padovanskoga u Čestijancu u Župi Sveti Martin na Muri
17.6.2019.
Proštenje svetog Antuna Padovanskoga u Čestijancu u Župi Sveti Martin na Muri
ČESTIJANEC, 16. 6. 2019. Euharistiju je predslavio mons. Antun Perčić, generalni vikar naše biskupije, koji je na početku slavlja blagoslovio obnovljenu kapelicu i kip sv. Antuna Padovanskoga.
U Sračincu održana humanitarna predstava "Optuženi Stepinac"
12.6.2019.
U Sračincu održana humanitarna predstava "Optuženi Stepinac"
SRAČINEC, 9. 6. 2019. Predstava započinje kratkim dokumentarnim prikazom društvenih i političkih prilika koje su prethodile Stepinčevom uhićenju.
Pod okriljem plašta Majke Močilske proslavljen Majčin dan
21.5.2019.
Pod okriljem plašta Majke Močilske proslavljen Majčin dan
MOČILE, 20. 5. 2019. "Radost i veselje ove djece neka svima nama bude poticaj da ih čuvamo i odgajamo za istinska dobra", rekao je mons. Leonard Markač
Blagoslovljen pil blaženog Alojzija Stepinca u Čakovcu
14.5.2019.
Blagoslovljen pil blaženog Alojzija Stepinca u Čakovcu
ČAKOVEC, 12. 5. 2019. Pil je smješten uz dječje igralište i Ulice Dragutina Tadijanovića i E. i G. Legensteina, a blagoslovio ga je mons. Juraj Batelja, postulator kauze za proglašenje blaženog  Alojzija Stepinca svetim.
Župni zbor Sveti Juraj u Trnju organizator susreta zborova za Marijine obroke
8.5.2019.
Župni zbor Sveti Juraj u Trnju organizator susreta zborova za Marijine obroke
SVETI JURAJ U TRNJU, 5. 5. 2019. Na susretu je prikupljeno donacija dovoljno za godišnju školsku prehranu 136 djece u sklopu međunarodne organizacije Marijini obroci.
Katehetski susret vjeroučenika i njihovih obitelji na temu „Naš zajednički dom” u Župi sv. Antuna u Čakovcu uz Dan planeta Zemlje
7.5.2019.
ČAKOVEC, 28. 4. 2019. Na poticaj enciklike pape Franje „Laudato si”, odnosno „Hvaljen budi” nastao je Globalni katolički pokret za klimu.

Prof. mr. art. Natalija Imbrišak održala koncert  u sklopu ciklusa "Zvuci koprivničkih orgulja"
29.4.2019.
Prof. mr. art. Natalija Imbrišak održala koncert u sklopu ciklusa "Zvuci koprivničkih orgulja"
KOPRIVNICA, 28. 4. 2019. Svojim vrhunskim interpretacijama orguljaških djela poznatih majstora (C. Franck, J.Rheinberger, J.S.Bach, L.Ebner, M. Lešćan, T. Albinoni, C.S. Saens) ova samozatajna umjetnica slušateljima je prikazala zvučnu lepezu starog instrumenta.
Maleni Josip, peto dijete u obitelji Bedeković, kršten u Vazmenoj noći u župnoj crkvi u Jalžabetu
25.4.2019.
JALŽABET, 20. 4. 2019. "Neka dobri Bog čuva Vas i Vašu obitelj da ona živi u ozračju ljubavi i mira, poštivanja i nesebičnog darivanja", stoji u čestitki biskupa Josipa Mrzljaka.