Župa sv. Mihaela ark. u Sračincu slavi svog zaštitnika. Trodnevnicu predvodi fra Zdravko TubaSRAČINEC, 25. - 29. 9. 2020.
Uoči "Miholja 2020." Župa sv. Mihaela ark. u Sračincu i ove godine priprema se duhovnom obnovom koja će prethoditi proslavi župnog blagdana zaštitnika Župe, sv. Mihaela. Trodnevnu duhovnu obnovu predvodit će poznati franjevac fra Zdravko Tuba OFMConv. od petka 25. do ponedjeljka 28. rujna svaki dan s početkom u 18 sati u župnoj crkvi u Sračincu.

Iznimno, u nedjelju 27. rujna, također u 18 sati, bit će svečani koncert "Pjesme štovanja i hvale" zbora Chorus angelicus i komornog orkestra, a pod ravnanjem mo Anđelka Igreca.

Na sam župni blagdan sv. Mihaela ark. u utorak 29. rujna, svečanu misu predslavi mons. Bože Radoš, varaždinski biskup, s početkom u 11 sati.

Toga dana mise će u Sračincu biti još ujutro u 8 te uvečer u 18 sati.