Duhovna obnova Prve nedjelje u svibnju u Ludbregu

LUDBREG, 5. 5. 2024.
Duhovna obnova preve nedjelje u mjesecu u Svetištu Predragocjene Krvi Kristove u Ludbregu bit će 5. svibnja, a ovog puta će ju predvoditi domaći župnici in solidum vlč. Petar Mlakar i vlč. Kristijan Stojko na temu Biti kršćanin = biti borac.

Program će uobičajeno početi nagovorom u 17 sati, slijedi molitva Gospine krunice od 18 sati, potom od 18.30 sveta misa i na kraju euharistijsko klanjanje s početkom u 19.30. Tokom čitavog programa bit će mogućnost pristupiti sakramentu svete ispovijedi. Sav program odvija se u župnoj crkvi Presvetog Trojstva u Ludbregu.

"Svi u životu vodimo neke borbe i na tom putu života i u tim borbama Krist nam želi biti jakost. Stoga dođite osvježiti i ojačati svoju dušu da se zajedno u Kristovoj blizini ohrabrimo za borbu života", pozvao je vlč. Mlakar.