NaslovnaDjelatnostiFotogalerijeVideoAudioOdjeciKontakt

Odjeci

​KORIZMENO SVJEDOČANSTVO VJERE – Katica Malović: Josipova vojska se diže kad su velike potrebe!
18.3.2024. | Odjeci
VARAŽDIN, 10. 3. 2024. U korizmenom ciklusu svjedočanstava vjere u emisiji „Vjera i nada“ upoznajemo Katicu Malović, suprugu, majku troje djece, pro-lifericu, jednu od utemeljiteljica molitvene zajednice sv. Josipa u Župi sv. Josipa na varaždinskoj Banfici. U emisiji je svjedočila o čudu sv. Josipa u njezinoj obitelji, odnosno o uslišanju molitve po njegovu zagovoru.
​KORIZMENO SVJEDOČANSTVO VJERE – Miro Franjo: Nakon dva spontana pobačaja zavapili smo u Mariji Bistrici: „Marijo, pomozi!“
7.3.2024. | Odjeci
SVETI MARTIN NA MURI, 3. 3. 2024. Treće svjedočanstvo u emisiji „Vjera i nada“ u korizmenom ciklusu svjedočanstava vjere dolazi iz Međimurja, iz Župe sv. Martin na Muri.  Miro Franjo je suprug, otac troje djece, informatičar, izvanredni djelitelj pričesti, pokretač muške krunice u svojoj župi, voditelj Teen STAR programa… Što još? Donosimo u članku.
KORIZMENO SVJEDOČANSTVO VJERE – Tomislav Vrabec: nasljedovati Boga nije nimalo lako, ali ići kroz život bez Boga još je teže
4.3.2024. | Odjeci
VARAŽDIN, 4. 3. 2024. Živjeti vjerno, nasljedovati Evanđelje način je života koji odabire. To, kaže, ne smatra hrabrošću, nego, „ako hoću biti vjernik, onda moram i drugdje biti onakav kakav sam doma.“
KORIZMENO SVJEDOČANSTVO VJERE - Ivana Šarušić: Zahvaljujem iz dubine duše na djetetovoj bolesti  jer sam kroz tu bolest duhovno ozdravila
20.2.2024. | Odjeci
KORIZMENO SVJEDOČANSTVO VJERE - Ivana Šarušić: Zahvaljujem iz dubine duše na djetetovoj bolesti jer sam kroz tu bolest duhovno ozdravila
U ciklusu emisija kroz korizmu „Vjera i nada“ donosi pet osobnih svjedočanstava vjere.
Vlatka Bakran Burić, volonterka i humanitarka gošća emisije „Vjera i nada“ povodom Svjetskog dana siromaha
19.11.2023. | Odjeci
VARAŽDIN, 19. 11. 2023. Siromahe, osobito beskućnike, treba prije svega upoznati, jer svatko od njih ima određen teret svojih problema i poteškoća na leđima. "To je jednostavno moj brat, moja sestra koja treba pomoć."
KORIZMENA SVJEDOČANSTVA VJERE – Josip Deglin: Bože, zašto mi želiš uzeti ruku ako me voliš?
30.3.2023. | Odjeci
VISOKO, 26. 3. 2023. „Iako sam pomislio da bi tumor mogao nestati, osjećao sam da to možda neće biti onako kako sam ja to zamislio. Shvatio sam da Bog ima neki drugačiji plan za mene..."
KORIZMENA SVJEDOČANSTVA VJERE – Kako je majka Božidara Prosenjaka zavjetovala sv. Josipu?
20.3.2023. | Odjeci
VELIKA GORICA, 19. 3. 2023. Kao dijete sam se razbolio, a seoske žene savjetovale su majci da mi da sirovi krumpir, od kojeg sam se kasnije otrovao. Majka me pješice nosila 17 km u Koprivnicu. Ljudi su je putem pitali kamo nosi tog malog mrtvaca...
KORIZMENA SVJEDOČANSTVA VJERE – Julijana Ilčić: Moja vjera se nikada nije pokolebala. Ja znam da Bog postoji.
16.3.2023. | Odjeci
VARAŽDIN, 16. 3. 2023. A tko je njoj prenio takvu jaku, čvrstu vjeru itekako pamti. To je bila njena majka.
KORIZMENA SVJEDOČANSTVA VJERE – Miroslav Ričko s obitelji se borio za život sina te su izmolili čudo ozdravljenja od zloćudne bolesti
14.3.2023. | Odjeci
VARAŽDIN, 14. 3. 2023. Otvorite vrata Kristu! Dopustite da On djeluje u vašoj duši. Još je par nedjelja do Uskrsa. Ima vremena, probudimo se svi zajedno.
Stjepan Arnuš na duhovnoj obnovi u Ludbregu: Ovo su četiri načina kako se možemo okupati u Krvi Kristovoj
7.3.2023. | Odjeci
LUDBREG, 5. 3. 2023. „Ako ljubimo Boga i ako želimo Njegovu ljubav to činimo kupajući se, siteći se Njegovom Krvlju. Nije dovoljno misliti da Bog nas voli. Nećemo se tako spasiti. On nas voli i mi volimo Njega. Tako ćemo se spasiti. Imali smo kroz povijest mnoge ljude koje je Bog volio, ali oni Njega nisu. Dakle, potrebno je odgovoriti na Božju ljubav“, istaknuo je Arnuš.