X. Dani službenice Božje Marice Stanković

X. Dani službenice Božje Marice StankovićMADŽAREVO, 27.8. – 3.9.2022.
Župa sv. Vida i sv. Jurja Madžarevo od 27. kolovoza do 3. rujna organizira  jubilarne X. Dane službenice Božje Marice Stanković.

Program:
27. 8. Kulturni centar Ivan Rabuzin, 18.00 h, otvorenje izložbe Marija u pučkoj pobožnosti (glazbeni gosti: KUD Beletinec i KUD Kraljica mira)
28. 8., 18.00 h, Društveni dom u Kamenoj Gorici, pješačenje na Kožljak do poklonca Gospe Lurdske, duhovno vodstvo velečasni Josip Drvoderić.
2. 9. crkva sv. Vida i sv. Jurja u Madžarevu, 18.00 h, Recital duhovne poezije Svetlost na bregu i predavanje dr. sc. Petra Bilobrka o Marici Stanković.
3. 9. crkva sv. Vida i sv. Jurja u Madžarevu, 18.00 h, sv. Misa (pjeva zbor Kraljica mira), 19.00 h koncert duhovne glazbe Vokalne skupine Sveti Marko i Kadedralnog zbora s Krka.

Podršku organizaciji ove duhovno-kulturne manifestacije daju: Pučko otvoreno učilište Novi Marof, Crkveni zbor Kraljica mira iz Podruta, Udruga umirovljenika i starijih osoba Ljubešćica, KUD Kraljica mira, Kulturno-umjetnička udruga "Magda i Luisa".