Varaždinski biskup krstio Martu Pintarić u Svetom Iliji

SVETI ILIJA, 21.4.2018.

Na poziv preč. Izidora Fereka župnika u Svetom Iliji i dekana Zapadnovaraždinskog dekanata, varaždinski biskup Josip Mrzljak krstio je u subotu 21. travnja u župnoj crkvi u Svetom Iliji Martu Pintarić, 8. dijete u obitelji Predraga i Marinke r. Margeta.
Malenoj Marti tako je po vjeri roditelja i kuma zasvjetlilo svjetlo kršćanske vjere. U svojoj homiliji biskup Mrzljak je istaknuo kako je sakrament krštenja početak života u vjeri koja usmjeruje naš ovozemni hod prema vječnom životu sa uskrslim Gospodinom. Na tom putu svima nam je potreban Božji blagoslov i Božja pomoć, kako bismo onda i jedni drugima, od danas i maloj Marti bili svjedoci i primjer iskrenog vjerničkog života.
Primanje Marte u kršćansku zajednicu svojim lijepim i skladnim pjevanjem, pratio je dječji župni zbor pod ravnanjem s. Leopolde Kefelja.

Nikola Tomašević