Poziv zborovima mladih i solistima - do 8. travnja traju prijave za 13. Festival Dobroga pastiraVARAŽDIN, 4. 4. 2018.
Varaždinska biskupija i Župa svetog Jurja mučenika iz Đurđevca pozivaju sve zainteresirane na 13. po redu Festival Dobroga Pastira koji će biti održan na 4. uskrsnu nedjelju, 22. travnja u 16 sati, u župnoj crkvi svetog Jurja mučenika u Đurđevcu.

Taj dan Crkva obilježava Svjetski molitveni dan za duhovna zvanja, a trinaesti po redu ovakav festival duhovne glazbe prvi će puta gostovati u Đurđevcu. Tema Festivala je litanijski zaziv Srcu Isusovu: „Srce Isusovo, dobrote i ljubavi puno!“

Na festivalu mogu nastupiti zborovi mladih ili solisti koji djeluju na području Varaždinske biskupije u župnim ili redovničkim zajednicama. Izvođači mogu izabrati jednu pjesmu za nastup, a preporuka organizatora je da ona bude autorska.

Prijava pjesmi i njezinih autora, uz kratki životopis izvođača, broj izvođača i popis instrumenata na kojima će se pjesma izvesti traje do 2. uskrsne ili Bijele nedjelje, 8. travnja, a prijavljuje se isključivo na mail: sinisa.dudasek@inet.hr.