Ivan i Agnica Plačko proslavili 50 godina braka

Ivan i Agnica Plačko proslavili 50 godina braka KOTORIBA, 29. 4. 2017.
Doživjeti zlatni pir u zdravlju u veselju sa svojom djecom san je svakoga bračnog para.

U subotu, 29. travnja 2017. godine taj su san doživjeli supružnici Agnica Plačko (djevojačko Rodek) i Ivan Plačko iz Kotoribe.

Proslavu zlatnog jubileja započeli su u crkvi Sedam Žalosti Bl. Djevice Marije i Sv. Križa u Kotoribi.

Oni su jedno drugom svoje "da" rekli 1. travnja 1967. godine pred tadašnjim župnikom Ignacijem Zadravcem.

Misu zahvalnicu u nazočnosti slavljenika, njihove djece, unučadi i ostale brojne rodbine i prijatelja, predvodio je kotoripski župnik vlč. Marinko Prstec.

Agnici i Ivanu na njihovom zajedničkom putovanju rodilo se dvoje djece- sin Miroslav koji je oženjen sa snahom Jasnom, te kćer Gordana koja je udana za zeta Marijana. Oni su im najveća radost u njihovom životu, a djeca su im podarila i petero unčadi - Janju, Gloriju, Luku, Eriku i Lorenu.

U njihovu životu, kao i u životu svakog čovjeka, bilo je teških trenutaka, ali ljubav, razumijevanje i vjernost nadvladali su sve poteškoće koje je pred njih postavljao život proteklih zajedničkih pedeset godina, što je svakako razlog za čestitku.