Župa Kneginec slavi svoju nebesku zaštitnicu sv. Mariju Magdalenu. Trodnevnicu predvodi vlč. Štefan

KNEGINEC, 19. - 22. 7. 2019.
Sveta Marija Magdalena zaštitnica je župe u Knegincu, a za proslavu njenog spomendana odnosna župnog blagdana 22. srpnja župljani će se pripremati trodnevnicom koju će predvoditi vlč. Antun Štefan, nacionalni ravnatelj papinskih misijskih djela. Svete mise bit će u Pastoralnom centru bl. Alojzija Stepinca.

Prvog dana trodnevnice, u petak 19. srpnja, nakon euharistijskog slavlja u 19 sati, bit će slavljenički koncert ŽVS "Kneginje" uz goste iznenađenja.

Drugog dana, u subotu 20. srpnja, također nakon mise u 19 sati, bit će program uz humanitarnu tombolu od koje je sav prihod namijenjen Caritasu.

Posljednjeg dana trodnevnice, u nedjelju 21. srpnja, sveta euharistijska slavlja bit će u 7.30 i u 10.30 sati.

Na samo Magdalenje, u ponedjeljak 22. srpnja, središnje koncelebrirano misno slavlje bit će u 10 sati, a predslavit će ga također vlč. Štefan.

Svete mise toga dana bit će još u 7.30 sati te u 19 sati u crkvi sv. Marije Magdalene.