Na Svjetski dan bolesnika biskup Mrzljak u pohodu Župi sv. Vida i bolnici u V. ToplicamaVARAŽDIN / VARAŽDINSKE TOPLICE, 11. 2. 2018.
U nedjelju 11. veljače, na Svjetski dan bolesnika, varaždinski biskup Josip Mrzljak predvodit će misu u župnoj crkvi sv. Vida u Varaždinu s početkom u 12 sati.

Istoga dana, poslijepodne u 17 sati, biskup će predvoditi svetu misu u Kongresnoj dvorani rehabilitacijskog centra Specijalne bolnice za medicinsku rehabilitaciju u Varaždinskim Toplicama.

Inače, u sklopu rehabilitacijskog centra postoji bolnička kapela kojoj je zaštitnik bl. Alojzije Stepinac, a suzaštitnica Majka Božja Lurdska. Tjedno se ondje slavi sveta misa, a u njoj gotovo neprestano mole brojni bolesnici ili pacijenti na rehabilitaciji. Također, dušobrižnik obilazi nepokretne bolesnike u njihovim bolničkim sobama.