Godišnji susret voditelja župnih Caritasa Varaždinske biskupije

VARAŽDIN, 21. 1. 2017.
Caritas Varaždinske biskupije priređuje godišnji izvještajni susret voditelja i suradnika župnih Caritasa u subotu 21. siječnja u Varaždinu. Susret počinje u 9 sati u katedrali Uznesenja BDM misnim slavljem koje predvodi varaždinski biskup mons. Josip Mrzljak, ujedno predsjednik Hrvatskog Caritasa.

Nakon mise susret se nastavlja od 10 sati u dvorani biskupijskog Pastoralnog centra gdje će pozdravnu riječ uputiti predsjednik Biskupijskog Caritasa mons. Ivan Godina. Djelovanje Socijalne samoposluge u Varaždinu predstavit će Zdenko Viljevac, nakon čega će predstavnici župnih Caritasa moći ukratko iznijeti osvrt na rad u protekloj godini uz predaju pisanih izvješća. Na susret su pozvani i župnici, kao i predstavnici iz župa koje još nemaju službeno registriran župni Caritas.