Osnivanje zajednice "Vjera i svjetlo"

Dragi prijatelji, osobe s invaliditetom, članovi njihovih obitelji! U organizaciji Pastorala za osobe s invaliditetom i njihovih obitelji Varaždinske biskupije, u nedjelju, 16.09.2018. godine, u crkvi svetog Nikole biskupa u Čakovcu, s početkom u 16 sati, bit će osnovana zajednica „Vjera i svjetlo”.

Na prvo okupljanje ove zajednice u Čakovcu pozvani ste svi, a osobito osobe s invaliditetom, njihove obitelji, prijatelji i svi zainteresirani ljudi dobre volje.

S radošću vas očekujemo!