NaslovnaDjelatnostiFotogalerijeVideoAudioOdjeciKontakt

Novi nosač zvuka uz 10. obljetnicu djelovanja župnog zbora u Donjoj Voći

DONJA VOĆA, 14. 11. 2012.

U povodu 10. obljetnice postojanja mješovitog župnog zbora "Ljubav i mir", koji od 2002. godine djeluje u župi sv. Martina biskupa u Donjoj Voći, izdan je drugi nosač zvuka sa 17 skladbi različitog tematskog sadržaja.

Skladbe su posvećene zaštitniku župe, sv. Martinu biskupu, kao i drugim svecima, a snimljene su tijekom listopada ove godine u župnoj crkvi sv. Martina biskupa.

Dvadeset dvoje članova župnog zbora iz Donje Voće svojim marljivim radom i entuzijazmom redovito nastupaju na vjerskim slavljima u župi, a bilježe i niz gostovanja u Hrvatskoj i inozemstvu.

Značajnu ulogu u radu zbora ima župnik vlč. Josip Drvoderić, koji organizira gostovanja zbora u drugim župama te potiče rad zbora dajući mu podršku i razumijevanje. Zbor vodi i na orguljama prati prof. Ivan Mežnarić, a većina pjesama, koje zbor na ovom nosaču zvuka izvodi, u njegovoj su zborskoj obradi. (Jadranka Jakopec)